Ish-zëdhënësja e PD-së e bukur, por ja kujt i ka ngjarë (FOTO LAJM)

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike Erla Mëhilli ka treguar gjithnjë se ka mjaft stil në paraqitjen e saj.

Por këtë herë zëdhënësja e deputetit të PD-së Sali Berisha ka treguar burimin e kësaj bukurie dhe stili.

Është pikërisht nëna e saj, të cilës ajo i ka publikuar një foto në rrjete sociale. Siç duket edhe në foto ato kanë një ngjashmëri mjaft të madhe mes tyre.

“Sfondi nuk eshte gje por mushi ime shkelqen njësoj,”-përfundon Mëhilli. Gjithashtu duket se nënë e bijë kanë të njëjtin pasion për ngjyrën smerald, pasi në veshjet e Erlës është një ngjyrë mjaft e pranishme. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2017, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori