Ish-velina e "Fiks Fare" lë pa fjalë turqit (FOTO LAJM)

Ish- velina e programit investigativ “Fiks Fare” në “Top Channel”, Anisa Mukaj, prej disa kohësh është larguar nga Shqipëria.

Aktualisht ajo po jeton në Stamboll, ku pozon për firma turke, katalogë, sfilata dhe uebsite.

Anisa thotë se ka arritur të nënshkruajë dhe një kontratë 2-vjeçare">2-vjeçare me “Major Model Management”, një nga agjencitë më të mëdha dhe më të suksesshme në Milano dhe jo vetëm, pasi zyrat e tyre ndodhen edhe në Paris, New York dhe Munich.
Shtuar më 30/04/2019, ora 11:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori