Ish-ushtarakët nga Vlora dhe Tepelena 'pasion' grabitjet! (FOTO LAJM)

Ditjon Memlika, 31 vjec, nga Tepelena dhe me banim në Tiranë, është një nga katër të arrestuarit për grabitjen e ndodhur në Rinas, një javë më parë ku u morën 3.,2 milionë dollarë të një banke.

Sipas policisë Memlika është ish efektiv në forcat ushtarake.

Në radhët e të arrestuarve ishte edhe një tjetër ish-komando. Neim Avdulaj, 28 vjeç, nga Vlora dhe me banim në Tiranë, ish ushtar profesionist në forcat ushtarake te Zallherrit

Policia është vene ne kërkim te dy autoreve te tjerë te cilët i ka identifikuar./Albeu.com/

Shtuar më 14/02/2017, ora 19:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori