Ish-partneri milioner i Morena Tarakut gjen zëvendësuesen super seksi (FOTO LAJM)

Morena Taraku ditë më parë kurorëzoi dashurinë e saj me fejesë, porse personin që i ‘vodhi’ zemrën asaj ende nuk e ka zbuluar, shkruan Albeu.com

Po nuk se ka mbetur keq edhe ish-partneri i saj, milioneri iranian Sasha Sobhani.

Sobhani kësaj radhe ka zgjedhur një bukuroshe bjonde, e cila pamëdyshje duket kaq e bukur dhe seksi. /albeu.com/
Shtuar më 27/02/2019, ora 18:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori