Ish-missi shqiptar rikthehet më në formë se kurrë (FOTO LAJM)

Agnesa Vuthaj konsiderohet si një nga vajzat më të bukura shqiptare.

Ajo ka përfaqësuar me shumë dinjitet Shqipërinë në botë si Miss AAlbania dhe akoma ruan të njëjtën hijeshi dhe linja shkruan Albeu.com.

Agnesa këtë herë ka postuar disa fotografi nga një fotosesion ku luan me një qen të tipit Akita Japonez Hun.

Ajo duket shumë rrëzëllitëse dhe ka një buzëqeshje që si gjithnjë nuk i ndahet nga fytyra. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2017, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori