Ish-Miss Albania 2005 me nënën, fansat preken (FOTO LAJM)

Gjithmonë e ka preferuar botën e televizionit dhe publikun e ka bërë për vete. Ish-Miss Albania 2005, ka postuar një foto në Instagram ku ndodhet pranë nënës së saj.

Duket se bukurinë e ka në gen Suada Sherifi, ndërsa bashkangjitur fotos ajo ka shkruar: "Nëna, dashuri, më e embla në botë!!". Kjo gjë ka prekur miqtë dhe ndjekësit e saj, të cilet kanë ndarë të njëjtën qëndrim. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 12:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori