Ish e dashura e Miley Cyrus e "shkatërruar", pranon se po vuan ndarjen (FOTO LAJM)

Ndryshe nga Miley Cyrus, Kaitlynn Carter është duke kaluar një periudhë të vështirë që prej ndarjes nga këngëtarja.

Ajo e ka pranuar publikisht se po kalon një periudhë të vështirë në jetën e saj dhe çdo gjë po i ndikon negativisht edhe në shëndet.

Këtë gjë ja ka venë në dukje një nga ndjekësit e saj në foton e fundit që ka publikuar me bikini në Instagram.

“Je shumë e dobët”, i shkruan fansi, ndërkohë që Kaitlynn i përgjigjet se ka kaluar një periudhë shumë të keqe.

Ndërkohë që Kaitlynn vuan, Miley është duke shijuar historinë e re të dashurisë me Cody Simpson.
Shtuar më 23/10/2019, ora 16:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori