Ish-banorja e Big Brother shtatzënë (FOTO LAJM)

Kanë kaluar 3 vite që nga pjesëmarrja e saj në Big Brother, por ajo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes për shkak se është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Jona Kalemaj ka dhënë lajmin e bukur që është shtatzënë për herë të dytë duke e lidhur me një situatë të pakëndshme ku sipas disa ndjekësve të saj bashkëshorti i Jonës është babai i dy fëmijëve të tjerë.

“Ok dakort! Fituat ju. Po e vertet qe im shoq ka dy femij, por prisni te dali dhe i dyti. Jeni parashikues te papar. Ndoshta sjam e detyruar tju jap shpjegime por sme la nje pjes e moralit.

Ju mund te enderroni dhe fantazoni, jeni te lire, por deri ne momentin qe dikush ndez driten dhe ju zgjon nga gjumi dhe ju thot qe ishte thjesht nje enderr ajo qe po shikoni, mos vazhdoni te enderroni me sy hapur. Jua them me gojen plot , me koken lart, me zerin e ngritur (siç di un ????????) qe IM SHOQ , dhe un, DO BEHEMI PRINDER PER HERE TE DYTE.

Di te them qe ne krah kam nje njeri te mrekullueshem i cili eshte shum i dhene pas familjes e femijeve dhe kurr , por kurr ne jet nuk do mohonte apo do linte rrugve femijet , nese do kishte te tille me dike tjeter.

Kaq desha tjua thosha dhe gjjthashtu nje keshill tjeter "kujdesni vapen se dhe ne hije eshte 45 grad", shkruan banorja. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 10:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori