Ish banorja e BB feston ditëlindjen, ja kush e lag me shampanjë... (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ish banorja e Big Brother dhe ish missi shqiptar Xhensila Pere ka festuar ditëlindjen ditën e sotme.

Tashmë 28 vjeç, Xhensila e cila mbeti gjatë në mendjen e publikut shqiptar ka postuar foto të shumta nga dhuratat dhe surprizat që ka marrë.

Miqtë e saj i kanë ndezur fishekzjarret dhe e kanë lagur me shampanjë orët e para të ditës së sotme.

Xhensila nuk ka ngurruar t'i postojë këto foto në Snapchat me fansat e saj të cilët kanë vijuar me urimet. /Albeu.com/
Shtuar më 20/03/2017, ora 17:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.