Ironizon Rama: Lokal qoftesh e bastesh me lapidar brenda

Ndërtimi pa leje i shembur nga INUK
Një lapidar është shfaqur sot, gjatë aksionit të INUK për prishjen e ndërtimeve pa leje në Tiranë, për lirimin e hapësirave publike.

Lapidari është zbuluar pas prishjes së një objekti dy katësh që shërbente si lokal qoftesh dhe bastes. Kjo foto është publikuar në rrjetin social Twitter nga kryeministri Edi Rama.

"Dy kate pa leje lokal qoftesh e bastesh mbi shesh e trotuar dhe megjithë lapidar brenda mu në mes të Tiranës!", shkruan Rama. /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2014, ora 11:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori