Irina Shayk thyen karantinën, kapet "mat" me donzhuanin e famshëm (FOTO LAJM)

Modelja e njohur, Irina Shayk duket se nuk ka pritur më gjatë për të krijuar një lidhje të re.

10 muaj pas ndarjes së bujshme me Bradley Cooper, ajo është kapur mat në shoqëri të donzhuanit të njohur, Vito Schnabel.

“Daily Mail” ka publikuar foto të tyre teksa po shijonin një shëtitje në Neë York pa u shqetësuar nga situata në të cilën ndodhemi.

Dyshja është kujdesur që të marrë masat e duhura mbrojtëse, megjithatë në një moment i kanë hequr për të biseduar.

Ndonëse në vend janë marrë masa të rrepta për të izoluar përhapjen e koronavirusit, këta dy zogj kanë vendosur të thyejnë rregullat.

Vito është i njohur në botën e shoëbizit, pasi ka një listë të gjatë me të dashura të njohura të ekranit.

Mes tyre Heidi Klum, Amber Herad, Demi Moore dhe shumë të tjera.

Epo tregtari i artit, tani me sa dukët është i modeles, e cila nuk ka shumë kohë që është single.

Shtuar më 31/03/2020, ora 16:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori