Irina Shayk prezanton vajzën dhe nxjerr në pah linjat pas lindjes (FOTO LAJM)

Modelja e njohur Irina Shayk ka prezantuar vajzën e saj dhe të partnerit Bradley Cooper, gjatë një shëtitjeje në Los Angeles.

Të dielën, Irina kishte marrë vajzën e saj Lea për një shëtitje në LA dhe me këtë rast shfaqi për herë të parë vajzën në publik.

Emri i plotë i fëmijës së 21-vjeçares është Lea de Seine Cooper, të cilën e kishte veshur me rroba blu të errët me vija të kuqe dhe ajo dukej një fëmijë shumë i lezetshëm.

Irina ishte veshur me rroba sportive dhe vëreheshin linjat njësoj si para lindjes së vajzës. /albeu.com/
Shtuar më 18/07/2017, ora 17:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori