Irina Shayk, një reklamë si kurrë më parë (FOTO LAJM)

Ajo është një nga modelet më të bukura në botë dhe sigurisht që stilistët do të bënin luftë për të. Me sa duket, gjigandi kanadez i prodhimit të veshjeve, "Dynamite", ka arritur të sigurojë një kontratë me modelen ruse Irina Shayk, e dashura e Cristiano Ronaldos, e cila në këtë set fotosh tejet të veçanta, reklamon veshjet e reja për sezonin e verës.

Në se mendonit se reklama do të ishte si gjithë të tjerat, e keni gabim. /albeu.com/
Shtuar më 09/04/2013, ora 10:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori