Irina Shayk kujdeset për linjat e saj (FOTO LAJM)

Modelja e njohur ruse dhe e dashura e yllit të Real Madrid Cristiano Ronaldo, Irina Shayk, është fotografuar teksa ka qenë duke u ushtruar për të mbajtur trupin në formë në Miami.

E veshur në mënyrë sportive Shayk nuk ka harruar të tregojë edhe njëherë format e saj të kuruara. /albeu.com/
Shtuar më 21/07/2013, ora 13:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori