iPhone 5C me ngjyra (FOTO-LAJM)

Apple pritet të prezantojë javën e ardhshme iPhone 5C të njoftuar tashmë prej disa javësh por nga faqet kineze janë publikuar foto të iPhone-t të ri i cili ka kasa me disa ngjyra mes të cilave edhe të verdhë dhe blu.

Apple thuhet se nxjerr në treg iPhone 5C si një alternativë më të lirë për modelin e saj të ardhshëm iPhone 5s. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2013, ora 16:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori