Instagrami i Armina Mevlanit në "zi", çfarë po ndodh me blogeren (FOTO LAJM)

Blogerja shqiptare Armina Mevlani e njohur ndryshe edhe si nusja e ish-kryeministrit Sali Berisha, pasi është e fejuar me djalin e këtij të fundit, Shkëlzenin, ka realizuar setin më të fundit fotografik.

Si gjithmonë shumë aktive në rrjetet sociale edhe foto e fundit i ka publikuar në Instagram.

Por ajo çfarë bie në sy sa hyn në profilin e blogeres është ngjyra e zezë që ka marrë faqja e saj e Instagramit.

Armina ka publikuar 4 foto njëra pas tjetrës ku ndryshojnë vetëm pozicionet por veshja dhe ngjyra e zezë është njësoj.

Gjithsesi Armina duket mjaft bukur dhe me stil si në çdo dalje të sja./albeu.com/
Shtuar më 09/11/2019, ora 13:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori