Kush janë 4 të arrestuarit për grabitjen e Rinasit
Instagram vs realitet, blogerja nxjerr bllof gjithë "pjeshkat" (FOTO LAJM)

Të gjithë kemi një moment kur mendojmë për jetën tonë duke bërë “scroll” në Instagram, pasi shohim të gjithë ata njerëz të lumtur me poza perfekte në këtë rrjet social.

Por, a janë vërtetë të lumtur dhe a po ia kalojnë vërtetë aq mirë sa duket në foto? Geraldine West, një grua gjermane me banim në Këln, ka realizuar një set fotografik të quajtur “Instagrami vs Realiteti”.

Ajo bën foto nga jeta e përditshme dhe i kthen më pas në versionin Instagram. Ndryshimi është i madh… /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2019, ora 23:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori