Inisi dhe Ingriti janë yje? Mbesa i bën "diss" me super fotot e motrës së madhe (FOTO LAJM)

Anais Lika është një ndër aktoret më të reja shqiptare por që falë karakterit të papërmbajtshëm po futet shumë shpejt në tregun shqiptar.

Anna siç njihet gjërësisht është gjithashtu mbesa e dy artisteve mjaft të famshme, Inis dhe Ingit Gjoni, shkruan Albeu.com.

Aktorja ka publikuar fotot të së ëmës kur ishte disa vite më e re dhe Ana ishte vetëm një fëmijë i vogël.

Motrat duket se e kanë gjenetike bukurinë dhe hiret trupore pasi Ilda, në fotot që ka postuar e bija duket në super formë dhe në atë kohë që ndërhyrjet dhe avancimet estetike të ditëve të sotme mungonin.

Me sa kemi parë në rrjetet sociale edhe në intervistat e artisteve, ato gëzojnë një raport shumë të mirë me njera-tjetrën dhe janë për tu pasur zili./albeu.com/
Shtuar më 25/02/2020, ora 13:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori