Ingriti dhe Paridi, një jetë si në reklama (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur, Ingrit Gjoni, ka realizuar së fundmi një set mjaft interesant me të birin, Paridin, 2-vjeçar. Fotot e realizuara duket sikur i takojnë ndonjë fushate publicitare, nga ato që zënë billborderat e reklamat televizive, duke qenë se të dy, nënë e bir, janë në sintoni të shkëlqyer me njëri-tjetrin.

veshur me ngjyrat e tokës, Ingriti dhe Paridi bëjnë një dyshe shumë të lezetshme, konform tendencave të fundit të modës.

Ajo që bie në sy veç të tjerash në këto foto është mënyra e pozimit të Paridit, si një model profesionist. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2014, ora 15:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori