Incidenti në Kanë nxjerr zbuluar modelen (FOTO LAJM)

Yjet e kinematografisë por jo vetëm janë kthyer në qendër të vëmendjes të mediave rozë që nga fillimi i Festivalit të Kanës.

Modelja e njohur braziliane, Fernanda Liz ka shkëlqyer por një incident i vogël e ka nxjerrë atë zbuluar.

Teksa ka qenë duke u fotografuar fustani i ka rrëshkitur poshtë duke i treguar gjoksin. Liz e ka marë me sportivitet situatën dhe menjëherë ka reaguar duke ngritur fustanin lart.
Shtuar më 24/05/2019, ora 15:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori