Imazhe mahnitëse të një peshkaqent të bardhë (FOTO-LAJM)

Këto imazhe mahnitëse na tregojnë bukurinë e pazakontë dhe pushtetin e frikshëm që ka një peshkaqen i madh i bardhë. Fotografitë janë bërë nga fotografi Chris McLennan nga Seal Island në Afrikën e Jugut dhe në to mund të shohim momentin kur gjiganti përpin një fokë.
Shtuar më 05/04/2013, ora 15:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori