Ilir Meta dje dhe sot (FOTO LAJM)

Edhe më herët është vënë re një transformim total i Ilir Metës, ndërsa po të bësh diferencën gjatë fotove në 13 vite, nuk ka nevojë për shumë komente.

Për këtë ndryshim të kreut të Kuvendit na vjen në ndihmë gazetarja e "Dojçe Velle", Mimoza Çika-Kelmendi.

Gazetarja ka publikuar një foto të janarit të vitit 2001 gjatë një interviste me Metën në Berlin dhe një tjetër të qershorit 2014 në Tiranë. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2014, ora 18:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori