Ilda nis pushimet në Turqi, ekspozon këmbët nga shtrati i dhomës së hotelit (FOTO LAJM)

Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri tashmë ka filluar pushimet në brigjet e Antalias në Turqi.

Së fundmi gazetarja seksi ka postuar disa fotografi të nxehta në Instagram, teksa ekspozon këmbët e veta.

Bukuroshja shqiptare është një ndër moderatoret më seksi në ekranet shqiptare, dhe sa her ë ajo publikon fotonxehta turbollon rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 20/07/2019, ora 20:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori