Ilda Bejleri nuk zhvishet, por provokon sërisht (FOTO LAJM)

Pëlqej
Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e saj sentimentale, edhe pse shumë e herë e mban të fshehtë, dhe nuk jep shumë detaje për këtë temë.

Ajo njohet edhe si një femër që herë pas here provokon me format e saj trupore.

Këtë herë ajo ka rezervuar gjoksin dhe provokon me një fustan të zi super të shkurtër. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2018, ora 12:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori