Iggy Azalea, për 6 vite ndryshim drastik (FOTO LAJM)

Iggy Azalea, gjatë këtyre gjashtë viteve që tashmë është në skenë, i është dashur një punë e madhe për të arritur majat. Kjo dëshmohet mjaft qartë edhe në sajë të fotove që janë realizuar në fillimet e saj, ku vihej re se ajo dëshironte të binte në sy.

Me një grim të rënduar dhe me veshje provokuese, ishte ajo paraqitje me të cilën ajo startoi shfaqjet e saj në skenë. Dhe duket se i'a ka arritur qëllimit, pasi jo vetëm ështe e njohur, por këngët e saj kanë bërë jehonë kudo.

Fansat e reperes australiane Iggy Azalea tashmë janë mësuar me look-un e saj dhe me flokët bjondë të gjatë, me të cilat performon në skenë. 24 vjeçarja ka bërë një shndërrim që nga viti 2008, ku duket në fotot e saj me një make-up të rëndë dhe në foto provokuese me rroba intime. /albeu.com/

Shtuar më 25/06/2014, ora 09:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori