Identike, Xhemi Shehu zbulon kopjen e saj që nuk e kishim vën re (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur e spektaklit të humorit “Portokalli”, Xhemi Shehu, ndan herë pas here me ndjekësit në rrjete sociale foto nga përditshmëria e saj.

Ditën e sotme, ajo ka marrë vëmendjen e të gjithëve pasi ka pozuar me mikeshën e saj, e cila është kopje identike e Xhemit.

Në fakt, vajza në foto e cila ka ngjashmëri kaq të madhe me moderatoren është partnerja e aktorit Gaz Paja, Ira Seferi.

Dy vajzat kanë shkrepur një selfie me njëra-tjetrën dhe menjëherë në foton e publikuar kanë vërshuar komentet për ngjashmërinë e tyre.

Madje, shumë nga ndjekësit i kanë quajtur Xhemin dhe Irën motra binjake dhe nuk i vëmë aspak faj! Vajzat duken pothuajse identike në tipare me njëra-tjetrën.

Shtuar më 04/08/2019, ora 17:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori