I zbuluan të dashurin biznesmen, shpërthen Anjeza Branka (FOTO LAJM)

Këngëtarja shqiptare Anjeza Branka së fundmi po shijon disa ditë pushimi vërtet të çmendura në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, duke udhëtuar nga një shtet në tjetrin në hotele luksoze e pika turistike të famshme.

Mirëpo, duket se gjatë këtyre pushimeve, Anjezës i është zbuluar një e fshehtë e vogël, siç është i dashuri i saj biznesmen.

Megjithatë, pas këtij lajmi, ka reaguar vetë Anjeza, duke e mohuar që të ketë gjë me mashkullin që shihet në të njëjtat vende ku ka qenë dhe ajo.

“Qetësohu karamele, edhe shokët na i bëtë të dashur. Pa merak, kur të kem një të dashur do e publikoj vetë. Flm për mirëkuptimin. Shikim të këndshëm.”-ka shkruar Branka. /albeu.com/
Shtuar më 20/01/2018, ora 10:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori