I vuri numrit të vet emrin e kolegut, burri zbulon tradhtinë e gruas (FOTO LAJM)

Në ditët e sotme tradhëtia është bërë gjithnjë e më shpeshtë sepse gjërat merren vesh më kollaj dhe në sajë të rrjeteve sociale edhe shpërndahen shumë shpejt.

Por rasti i këtij burri u bë viral shumë shpejt sepse ai gjeti një mënyrë gjeniale për t’ja punuar gruas së tij.

Si duket edhe nga bisedat burri eshte bere shume kurioz per bisedat e shumta te gruas se tij me kolegun e punes,dhe justifikimet e saj ishin gjithmone qe ka probleme ne pune,kemi nje fluks te madh e gjera te ketyre llojeve.

"Pershendetje shi,shikoni nje bisede mes meje dhe gruas time te cilen zdo ta quaja me keshtu. Ajo gjithmone fliste shpesh me kolegun e punes dhe sa here e pyesja ajo thonte ehu akoma ti? kemi 100 probleme ne pune nuk di si ti zgjidhim. Une i mora telin dhe tek nr im shenova emrin e tij dhe me pas i dergova nje mesazh gruas time..."

Bisedat besoj qe nuk kane shume nevoje per fjale pasi gruaja ka rene pre e lojes "mizore" te burrit te saj qe eshte kthyer ne nje ndarje. /Shqiperiaime/
Shtuar më 28/06/2017, ora 22:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori