Këngëtares serbe i bëjnë gjëmën pasi i vjedhin telefonin: Fotot porno bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM)

Dikush i ka vjedhur telefonin këngëtares serbe Dara Bubamara dhe ua ka dorëzuar fotot nudo disa mediave.

Vetë këngëtarja është lutur që të mos publikohen këto foto.

“Njerëzit nuk kanë ndërgjegjie. Unë jam nëna e një fëmije. I lus mediat që të mos postojnë këto foto,” reagoi ajo.
Shtuar më 06/06/2019, ora 16:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori