I solli fat Tahiri, Joleza Koka hap hotelin e saj në Sarandë (FOTO LAJM)

Të gjithëve ne na kujtohet shprehja e famshme e ish-kryetares së FRESSH-it, Joleza Koka e cila deklaroi se ishte zgjuar papritur në shtëpinë e ish-ministrit Saimir Tahiri.

Por ndërkohë që Tahiri u hoq nga PS, dhe vazhdojnë hetimet për të për akuza të rënda, Jolezës i ka ecur më mbarë se kurrë.

Ish-kryetarja e Forumit Rinor të Partisë Socialiste ka hapur biznesin e saj të parë, një hotel.

Hoteli është hapur në një ndër qytetet më të shtrenjta në Shqipëri, Sarandë. /albeu.com/

Shtuar më 03/07/2018, ora 14:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori