I shajnë Lori Hoxhën, Vis Bajraktari i mbyll gojën komentueses (FOTO LAJM)

Lori Hoxha dhe i dashuri i saj Vis Bajraktari tashmë kanë kohë që nuk i fshihen mediave për lidhjen e tyre.

Lidhja e tyre duket të funksionojë më së miri. Ka qënë një komentuese e cila ka sharë Lorin dhe ka nxjerrë në pah mendimin e Visit për të dashurën e tij.

"Je gjith ky cun se di si e ke lidh jeten me lorin, ajo nuk ben"

Përgjigjja e Visit ka qenë e mënjëhershme duke i thënë: "Lori eshte perendeshe". /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2018, ora 11:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori