I publikuan "bidesat" private, reagon për herë të parë Arta Nitaj (FOTO LAJM)

Arta Nitaj së fundmi ishte protagoniste e një fotografie e cila qarkullonte në rrjet.

Aty pretendohej një bisedë intime e saj me një person dhe ishte në pyetje edhe shantazhi.Kjo fotografi ka qarkulluar kudo mirëpo pa u ditur nëse me të vërtetë gjithçka ishte apo jo reale.

E nuk ka munguar reagimi i Artës e cila nëpërmjet një postimi u ka drejtuar disa fjalë montazherave.

“A po keni punë o montazhera”, është shprehur aktorja ndër të tjera pranë postimit.

Shtuar më 25/03/2020, ora 23:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori