I propozon të dashurës për martese, ja përgjigjia (VIDEO-FOTO)
Nëse po mendoni që ti propozoni të dashurit apo të dashurës për martesë në publik është mirë që fillimisht të shihni këtë video. Një "romeo" provoi ta bente këtë gjë në një qendër tregtare në Dubai por në shkëmbim mori një kitare kokës.

Ai kishte menduar që propozimin ta bente nën tingujt e muzikës së luajtur nga një grup muzikor por duket se fjalët e përdorura prej tij nuk e kanë bindur vajzën e cila merr kitaren e një prej instrumentistve dhe e godet kokës. /albeu.com/


 
I propozon të dashurës për martese, ja përgjigjia

Shtuar më 27/08/2013, ora 11:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori