I përmendin jetën luksoze, shpërthen Alketa Vejsiu (FOTO LAJM)

Alketa Vejsiu gjithmonë ndaj me ndjekësit e saj foto nga e përditshmja dhe kështu ka bërë edhe ditën e sotme.

"E diel me floket rremuje! Ska me rehat! Dite te bukur te gjitheve!", shkruan Alketa.

Mirëpo në hapësirën e komenteve ka rënë në sy komenti i një ndjekëse e cila e kritikon Alketën për shpenzimet dhe i shkruan se nuk e ka dëgjuar të bëjë bamirësi.

“Këto shpenzime që bëni ju, shiko se njerëzit po vuajnë për bukë, kontribuo dhe ti, s’ta dëgjojmë emrin askund për humanizëm", shkruan ndjekësja.

"I bëj në heshtje bamirësitë unë. Lekët s’ja kam vjedhur askujt. Punoj e jetoj my ëay: do të thotë në mënyrën time. S’jetojmë në komunizëm ku të gjithë duhet të jemi të barabartë, jetojmë në kapitalizëm. Do të doja të kisha fuqinë që t’i bëja të gjithë të jetonin mirë, por s’e kam. Dielli është i të gjithëve, ndaj më lër po deshe të ngrohem në diell siç ma ka dëshira këtë të diel. Kam punuar boll gjatë javës dhe sot dua të çlodhem", ja kthen Alketa. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2019, ora 18:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori