I përmendi Eduartin publikisht, Arbana nuk le pa përgjigjje ndjekësen (FOTO LAJM)

Arbana Osmani ka ndarë pak më parë në llogarinë e saj disa foto, në të cilat ka zbuluar "look-un" me të cilin do të shfaqet për disa javë në ekran.

Menjëherë pas këtij momenti, fansat kanë lënë një sërë komentesh duke e komplimentuar për zgjedhjen e saj.

Një prej komenteve i cili ka dalluar ka qenë ai ku një prej ndjekësve i ka vënë në dukje faktin se Eduarti e nxjerr gjithmonë shumë bukur në foto.

"Nuk kam parë fotograf që të japë këtë shkëlqim të fytyrës përveç @eduartgrishaj. Mbaje gjithmonë afër. Ti @arbanao je rreze që shkëlqen kudo dhe kurdo", ishte komenti i një prej ndjekësve, të cilit Arbana vendosi t’i përgjigjet. “Po, ai është më i miri”, ka shkruar Osmani më poshtë, duke pohuar se Grishaj është një fotograf mjaft i zoti.

Kujtojmë se prej disa javësh Arbana ka nisur transmetimin e programit ‘Dua të të bëj të lumtur’, në ekranin e "Top Channel", aty ku gjendet gjithmonë pranë Eduardit gjatë momenteve të punës.

Shtuar më 06/03/2020, ora 10:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori