"E ke burrin çifut", modelja shqiptare jep një përgjigje epike (FOTO LAJM)

Modelja e njohur Emina Çunmulaj është një ndër modelet më të famshme në botë, dhe në këtë mënyrë ka fituar mijëra ndjekës edhe rrjetet sociale.

SHpesh herë Emina ndan me ndjekësit në Instagram, momente nga jeta e saj prvate.

Së fundmi modelja ka publikuar një foto me bashkëshortin Sam Nazarian teksa kalonin mbrëmjen në shoqërinë e njeri tjetrit.

Mirëpo një ndjekës i ka shkruar një koment që ishte jo shumë i këndshëm.

’Ti e mirë shumë por burri çifut’- i shkruan ndjekësi.

’Ja marrsh të keqen e thoit’, përgjigjet Emina duke ja mbyllur gojën me një përgjigje tipike shqiptare.

Emina u bë pak kohë ma parë nënë për herë të dytë e një tjetër vajze. /albue.com/
Shtuar më 05/11/2018, ora 14:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori