I ofendon vajzën, Sabiani i kthehet ndjekësit (FOTO LAJM)

Keisi Medini vajza e këngëtarit Sabian Medini është një ndër vajzat më të komentuara në mediat rozë.

Ajo së fundmi ka publikuar një këngë me Seldin e cila është pritur shumë mirë nga publiku.

Keisi gëzon një popullaritet të madh në Instagram ku shpesh hërë poston foto dhe video provokuese.

fundmi në një foto të hedhur nga vetë ajo, një komentues i ka shkruar një koment negativ.

"Shoh një plakushe të verdhë" ka qënë komenti i ndjekësit.

Por edhe pse Keisit nuk i ka bërë përshtypje,duket se babai i saj Sabiani nuk e ka "pertypur" dot këtë koment dhe i është kthyer komentuesit.

’Të plasi zemra, ka dhe kështu s’ke ci bën kujdes princesha ime se del me humbje.’ka shkruar në koment Sabiani. /albeu.com/
Shtuar më 09/02/2019, ora 14:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori