I nisi burrit foto hot nga hoteli, por pas saj çifti u nda për këtë arsye (FOTO LAJM)

Pëlqej
Duke u përgatitur të shkonte në shtrat, një grua i dërgon burrit disa foto me SMS, por nuk e dinte se ai do shikonte një detaj që do ta bënte t’i jepte fund lidhjes.

Ajo i ka dërguar një foto nga para, duke i shkruajtur se tashmë ishte e përgatitur për të fjetur. Por më pas i ka dërguar dhe një foto nga mbrapa, pa e kuptuar se në të ishte detaji i tradhtisë.

Gruaja e tij, e quajtur Chelsea nuk i ka dhënë përgjigje, e kjo e ka detyruar atë të telefonojë avokatin. Eh, fund i hidhur apo jo? Edhe tradhtoni dhe nuk dini ta fshihni, i thonë kësaj.
Shtuar më 16/07/2018, ora 11:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori