I mori të atit Ferrarin 300 mijë euro për të dalë me të dashurën, të riut i ndodh e papritura (FOTO LAJM)

Djali shkatërron makinën 300 mijë euro të të atit. Ka ndodhur në Itali.

Ferrari 812 i Lauro Buoro, një ndër themeluesit e Nice spa, kompania lider në sektorin e automatizimit në Ordezo të Italisë u përfshi në një aksident të dielën e kaluar

Djali i tij Tomaso ishte në bord me një shoqe kur humbi kontrollin dhe është përplasur me murin e një banesë.

Fatmirësisht dy të rinjtë nuk janë dëmtuar, por nuk mund të thuhet kjo për makinën e cila është shkatërruar tërësisht.


Shtuar më 19/09/2019, ora 14:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori