I mbyllën programin e mëngjesit, ja çfarë ka ndodhur me Zogun e Tironës (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë u konfirmua se Kelvi Kadilli bashkë me Arjola Shehun do të moderojnë një emision mëngjesi në “Ora News”, këtë sezon të ri televiziv që nis në shtator.

Ky emision do t’i zërë vendin atij treshes së famshme me Dajana Shabanin, Zogun e Tironës dhe Besmir Metanin në programin “Ditë e Re” në “Ora News”.


Dajana konfirmoi se vendimi i saj për t’u larguar nga emisioni, për jashtë Shqipërie, shkriu të gjithë grupin e emisionit “Dite e Re”.
Por çfarë do të ndodhë me Hermesin, i njohur si Zogu i Tironës?

Ai aktualisht ndohet me pushime dhe këtë e ka bërë të ditur në Instagram ku shkruan:

“Të dashur familjarë, miq e fansa. Ndodhem për pushime jashtë po këtu shumë problem për valë e ëifi ndaj s’kam qenë aktiv me postime. Pa merak se jam mirë tu bo qejf në Dubai e Egjipt, ju përqafoj”.

Epo me sa duket Zogu s’ka plane për t’u rikthyer shpejt!
Shtuar më 11/08/2019, ora 17:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori