I komentoi në foto, Oriola Marashi "lë me gisht në gojë" fansin (FOTO LAJM)

Oriola Marashi është një nga femrat më të bukura të shoëbizit shqiptar.

Pas paraqitjes së saj në pasarelat më të mëdha të modës për një ndër brandet më të njohura në botë si “Guess”, Oriola Marashi është rikthyer në vendin e saj, ku menjëherë është vënë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi ajo po shijon pushimet në jug, nga ku ka ndarë me fansat foto të zjarrta e tepër provokuese.
Modelja shfaqej duke marrë rreze dielli dhe përtej pamjes së saj, tejet interesant ishte dhe mesazhi që përcillte përkrahë fotos: “Shif me sy, e s’është për ty”

Komentet ishin nga më të ndryshet por ai që i bëri përshtypje dhe Oriolës ishte “Oriola kur do e nxjerrim atë sextape që kemi bashkë”.
E sigurisht Oriola nuk mund ta duronte këtë. Ajo i mbylli gojën komentuesit duke i thënë “Kur t’i të mësosh që seksi mund të zgjasi edhe më shumë se 10 sekonda”.
Shtuar më 23/05/2019, ora 20:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori