I kërkon foto me bikini, e motra i bënë "gjëmën" Elionës (FOTO LAJM)

Që prej ngritjeve të temperaturava Eliona Pitarka ka nsur puhimet në bregdet dhe duket se s'ka plan ti japë fund.

Bukuroshja ka pushuar me të dashurin, shoqërinë e së fundmi me motrën e saj të cilën ka treguar gjithmonë marrëdhënien e mirë që kanë me njera-tjetrën.

Motra e Elionës duket se vuan shumë për fotot perfekte dhe sexy që aktorja publikon.

Njësojë si në një vido të mëparshme, e motra ja ka bërë 8 me 2 Elionës ku e ka rrëzuar teksa ajo pozon për foton./albeu.com/
Shtuar më 11/07/2020, ora 15:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori