I fiksuar pas makinave të luksit, ja çfarë bën Noizy kësaj here (FOTO LAJM)

Pëlqej
Reperi Noizy njihet për koleksionet e tij "të çmendura" të makinave superluksoze.
Kësaj here ai ka postuar nga Zvicra, ku ndodhet për një koncert foto të një makine Mercedez Benz.

Këngëtari ka qenë në show room-in e kësaj kompanie ku janë ekspozuar makina të llojeve të fundit dhe shumë të kushtueshme.

Nuk dihet nëse Noizy ka ndërmend t'ia shtojë një të tillë koleksionit të tij, duke qenë se tashmë njihet si klient i Mercedes dhe Ferrari.

Vetëm pak ditë më parë u përfol se ai kishte blerë një Rolls Royce të zi./Albeu.com/

Shtuar më 19/03/2017, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori