I dashuri në burg, por Viola ka prioritete të tjera (FOTO LAJM)

Viola Spiro ka qenë në vëmendjen e medias këto kohë për shkak të arrestimit të të dashurit të saj nga autoritetet italiane me akuzën e trafikut të lëndëve narkotike.

Ajo nuk ka reaguar për lajmin në fjalë, por herë pas here bën postime në Instagram sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Mbrëmjen e djeshme Viola ka postuar një video në Instastory ku shfaqet në shtëpinë e saj, nën shoqërinë e verës, televizorit dhe bredhit të Vitit të Ri.

Moderatorja tregon se po ndjek reality shoën italian "Grande Fratello", e mesa duket e ka harruar faktin se i dashuri është në burg.
Shtuar më 05/12/2017, ora 14:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori