I dashuri i Dua Lipës sapo vodhi zemrat e gjithë shqiptarëve (FOTO LAJM)

Anëar Hadid ka veshur një bluzë me shqiponjën shqiptare.

Vëllai i motrave Hadid ka treguar së fundmi se është shumë i dashuruar me Dua Lipën. Anëar Hadid ishte i pranishëm edhe festivalin “Sunny Hill” në Prishtinë, ku mori pjesë edhe Dua Lipa, dhe të dy u shfaqën shumë pranë njëri-tjetrit.

Dua ndodhet ende në Prishtinë së bashku me partnerin e saj dhe ka publikuar një foto në ‘Instastory’.

Në fakt në këtë foto nga habit Anëar , i cili shfaqet i veshur me një bluzë të zezë me shqiponjë. Mesa duket ai ka dashur t’i bëjë qejfin këngëtares me këtë bluzë.

Shtuar më 07/08/2019, ora 08:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori