I dalin të brendshmet sheshit, Trejsi me poza provokuese në restorant (FOTO LAJM)

Prej disa kohësh ajo është kthyer në një nga modelet më të dashura dhe më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar. Është fjala për Trejsi Sejdinin, e cila që në fillim është spikatur për tipin e saj ‘moskokëçarës’.

Trejsi gjithashtu komentohet shumë për pozat e saj seksi dhe provokuese që ndan me ndjekësit e shumtë në rrjetet sociale.

Fundi super i shkurtër i zbulon të brendshmet, Trejsi Sejdini nuk i

E kështu ka ndodhur së fundmi, teksa ka postuar disa foto në “Instagram”, ku shfaqet me një fund super të shkurtër, i cili i tregon edhe të brendshmet e bardha.

“Qesh nëse nuk ke veshur të brendshme”, shkruan Trejsi krahas pozave që menjëherë morën mijëra pëlqime dhe komplimente.


Shtuar më 31/08/2020, ora 11:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori