I dalin fotot skandaloze, William dhe Kate të dehur (FOTO LAJM)

Pëlqej
William dhe Kate kanë vetëm pak kohë që janë bërë prindër të një djali.

Kështu tashmë ata ajnë prindër të tre fëmijëve dhe ndaj jemi mësuar gjithnjë ti shohim familjarë dhe me nje pamje perfekte, të kuruar deri në detaj dhe të kujdesshëm në maksimum.

Por fotot e fundit të dukeshës Kate dhe William të shkrepura nga paparaci Max Butterëorth, shfaqin një Kate dhe William shumë ndryshe nga si jemi mësuar t`i shohim.

Ata janë fotografuar të dehur duke dalë nga një klub nate, këto foto i përkasin periudhës kur Kate dhe William ishin vetëm të dashur.

Kate është fotografuar në ndenjësen e pasme të një taksie, në një gjendje që nuk e kishim menduar kurrë se do ta shihnim.
Shtuar më 25/05/2018, ora 23:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori