I dalin fotot skandaloze, bukuroshja përjashtohet nga ushtria (FOTO LAJM)

Një ushtare e një kompania private është laguar nga puna e turpëruar pasi qindra foto dhe video të saj u gjetën në faqet e konsideruara me pullë të kuqe.

Briony Murray ishte prej kohësh pjesë e kësaj ushtrie, por gjithcka ëhstë shkatërruar kur fotot e bëra në 2013 u shpërndanë në mënyrë virale pas një harrese nga faqet pornografike.

Fotot dhe videot ishin bërë para se 26-vjeçarja të bashkohej me ushtrinë, megjithatë ajo ësxhtë përjahstuar pa u diskutuar më.

Kolegët e sa janë habitur pasi Brioni shfaqej si një vajzë e ëmbël dhe e turpshme. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2019, ora 10:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori