"I bleva 8 mijë euro unazë...k*rva kishte 4 lidhje", aktori shpërthen ndaj ish-partneres

Rezart Veleshnja aktori i humorit të ‘Portokallisë’ ka habitur ditën e sotme të gjithë ndjekësit e tij duke treguar se si e dashura e ka tradhëtuar.

’Bota është e mbushur me plehra si ***.Edhe e forta është se e di kush është ai hallexhiu që i shkon pas! Ta dijë ai i mjeri…

Faleminderit të gjithëve për mbështetjen por s’kam çfarë bëj më një që mban 4 përnjëherësh! Mjerë ai që bën si mjeshtër dhe mendon se e ka vetëm ai!hahaha ‘ ka shkruar në disa postime Rezarti.

Më pas ai ka zbuluar se i kishte blerë dhe një unazë diamanti 8 mijë dollarëshe.

Rezarti nuk është ndalur me kaq dhe vijon të shpërndajë statusi degjeneruese për ish-të dashurën e tij. /albeu.com/
Shtuar më 10/02/2019, ora 16:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori