I bëri twerk për ditëlindje, godet sërish Arjoni: Tregoi karakterin! (FOTO LAJM)

Konkurrenti shumë i komentuar i edicionit të dytë të emisionit "Për’puthen", Arjoni, ka festuar së fundmi ditëlindjen e tij.

Megjithëse në kohë pandemie, ai nuk është kujdesur për rregullat anti-Covid dhe distancimin social, duke festuar në shoqërinë e personave të tjerë.

Për këtë skenë, Arjoni është pyetur edhe nga ndjekësit në Instagram.

"A të pëlqeu twerku që ta bëri ajo goca?"- e pyeti një ndjekës të cilit Arjoni iu përgjigj:

"Thjesht tregoi karakterin."

Me këtë fjali ai iu referua deklaratës së mëparshme gjatë emisionit, ku i pyetur se çfarë pëlqen nga karakteri i vajzës me të cilën kishte takim, Arjoni iu përgjigj "gjoksin".

Shtuar më 30/11/2020, ora 17:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori